zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Proč zřejmě nebudu na veř. zasedání MěZ 16.6.2021
a proč možná nebudu mít možnost se distančně připojit. Začnu od začátku. Dne 4.6. jsem podstoupila docela náročnou operaci. Ačkoli je zasedání dne 16.6, nejsem úplně v kondici a nevydržela bych sedět 4-5 hodin a ještě hovořit, poprosila jsem pana starostu Kroužeckého (dále jen PSK), aby mi umožnil v souladu s jednacím řádem distanční připojení. Požádal mě o doložení mých závažných důvodů. Poslala jsem mu částečně anonymizovanou pozvánku na předoperační vyšetření s datem nástupu na operaci a mnou dopsaným jménem, neboť bylo uvedeno na jiných dokumentech. Pan starosta mě požádal o doklad o nemocničním pobytu, ačkoliv jednací řád to nepožaduje a ani nemůže, protože PSK není můj zaměstnavatel ani nadřízený a nejsem povinná komukoli doklad předkládat. PSK tvrdil, že z pozvánky nevyplývá, že nebudu schopná se zúčastnit zastupitelstva prezenční formou a současně zapochyboval, zda je pozvánka určena mě, když jsem vlastoručně dopsala své jméno (asi že bych ji zfalšovala nebo někomu ukradla.) Současně mi oznámil, že firma Bitest, kterou město kdovíjak vybralo, není schopna zajistit distanční připojení účastníkovi s operačním systémem Linux, který mám v počítači. Potvrdil mi to i Zd. Němec majitel firmy Bitest. Jak napsal T. Hrodek (ne že by byl můj oblíbenec, ale má pravdu): "Je opravdu tak nepřekonatelný problém připojit paní zastupitelku Spěváčkovou distančně k zastupitelstvu? Pokud to firma, které platíme (pokud si pamatuji 30tis za jedno zasedání) nedokáže, pak je nasnadě jim vypovědět smlouvu! Myslím, že jsme v 21. století. I 6ti leté děti se dnes (bohužel) běžně učí přes počítač on-line, tak věřím, že to dokážeme taky a nebudeme si již muset posílat takto nedůstojné emaily.". PSK to nekomentoval. Jako poslední možný krok jsem jej požádala o zapůjčení notebooku nebo tabletu s systémem windows, abych se mohla doma distančně připojit. PSK doposud neodpověděl. Pokud se týká papírových podkladů, které jsem si kvůli očím vybojovala, leží na podatelně, neboť zatím jsem byla schopná dojít na Kojetickou k lékaři a do lékárny. Dál to doposud nešlo. Prosila jsem paní sekretářku, zda by mi je mohla doručit MěPo, kdysi se to tak dělalo, hodili je do schránky, ale odpověděla mi, že po konzultaci s vedením úřadu (asi tajemník) mi doporučuje stáhnout si podklady z úložiště, jak to dělají ostatní. Tak jsem vám vypsala celou historii. Pokud tedy nebudu ve středu na zasedání distančně připojená, pak mi úřad nezapůjčil notebook (ačkoli mnozí jej mají zapůjčený) a budu

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz