zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:e-mail všem zastupitelům a tajemníkovi
Vážení, netekla teplá voda, topení bylo studené, venku zima jak v Rusku. Na facebooku a na webu zpráva, že se napojuje horkovod na Kojetickou. Takže kdo má facebook, ví. Kdo nemá nebo nemá počítač, má smůlu. Stokrát jsem na to upozorňovala v souvislosti s covidem, nepomáhá. Máme rozhlas, který je prý použitelný pro výjimečné události. Výjimečný nebyl covid, i když umírali lidé. Výjimečné není nefungování topení a teplé vody ve studeném jaru. Stačilo by objet město s tlampačem a rozeslat SMS lidem s aktivovaným mobilem. Jenže to by muselo město myslet na své občany a jednat v jejich prospěch. Cituji příspěvek z neratek.cz: "Není to tak dávno, co nás v listech města informovali, že si můžeme aktivovat mobilní rozhlas a budeme informováni o všem ve městě včetně havárií. Od včerejška neteče z důvodu havárie nebo připojování řádu na Kojetické po celém městě teplá voda. Mobilní rozhlas, ale od včerejška mlčí. Žádná sms zpráva, žádná informace. Pokud tedy mobilní rozhlas funguje jen v době přítomnosti úředníků na úřadě, tak je k ničemu." A já se ptám: KDO konkretně je zodpovědný za informovanost občanů? KDO má na starosti zprávy na mobilním telefonu? Odpoví mi někdo? Nebo budou zase všichni dělat mrtvé brouky? Nenastal čas na personální změny? Děkuji za odpovědi. S pozdravem Mgr. Anna Spěváčková.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz