zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:shluky lidí ve městě
Musím se měšťáků zastat, oni opravdu nemohou pendlovat mezi Výsluním a potokem. Obejít všechna hřiště je nemožné. Město je roztahané, strážníci na to nemohou stačit. Není jich zase tam mnoho. Domnívám se a je to můj názor, že město vše vsadilo do kamer na všech možných i nemožných místech, které jsou drahé a jejichž sledování váže pracovní síly, místo do nárůstu počtu strážníků, aby byly hlavně pěší hlídky v co největším počtu. Mohli by jezdit na kolech, mají motorky, i s těmi mohou jezdit po městě místo pěšmo. Města s hodně parky vsadila na koně. A co drony? Čí je chyba v nedostatečné kontrole MěPo? Starosty, který je jejich nadřízený, rady města, ale i nás, zastupitelů. že jsme se nikdy nezabývali poměry v městské policii. Fakt je, že co nechce starosta a rada (čti koalice), neprosadíme. Na středeční zastupitelstvo jsem navrhla bod Epidemie covidu, aby se debatovalo o opatřeních, ale bod nebyl zařazen do programu a nakonec udělal starosta zásadní botu, že nechal otevřít dětská hřiště. Maminek je tam minimum, jedině s mrňaty, ale ti velcí jsou tam od rána do pozdního večera sami a rodiče jsou evidentně rádi, že se jich zbaví. Ty houfy cikánů také nejsou maminky. Mělo by se pokutovat, ale to by zřejmě nikdo na radnici nerozdýchal, volby jsou na krku a už se dělá vše pro vítězství ve volbách. Takto: zastupitelstvo je v rozkladu, až bude on-line přenos, mrkněte se. Město je také v rozkladu, všude špína, zeleň ve špatném stavu, nová výsadba bídná bez kvalitní péče, nic se neopravuje, jen bourá a staví. Stovky milionů dluhů na krku, příjmy ve hvězdách. P.S.: našla jsem článek: http://bezpecnystredocesky kraj.cz/temata/vyuziti-dro nu-policejnich-cinnostech- rozhovor-pcr/ Strážníci v Dubí chtěli dron s termovizí - Teplický deník Policie ze závisti zablokovala pořízení dronu strážníkům v Dubí Drony do každého kraje. Policie se chystá rozšířit stávající flotilu VYUŽITÍ DRONŮ V POLICEJNÍCH ČINNOSTECH .. Nový dron má v Hradci pomáhat hledat lidi nebo trasy při ..

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz