zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:vzkaz mladým
Pan starosta a ti další zastupitelé, co zvedli ruku a nechtěně na sebe vzali odpovědnost (jak už jsem napsala, nepočítal je, nevyslovil jejich jména, neřekl jim, co chystá, o ničem se nehlasovalo, to už musel mít připravené) za šíření epidemie a současně podprahově dali najevo mladým, že na starších nezáleží, ti mohou zemřít a nejsou to jen babičky a dědečci, ale nyní už i rodiče a časem možná malí sourozenci. Vzkazujeme jim, že na jen na nich záleží, na nikoho nemusejí brát ohled, všichni je musí respektovat. Nemusejí se semknout s ostatními občan této země, aby byla zlikvidována epidemie, oni nejsou za nic odpovědní. Byly doby, kdy mladí pomáhali starším zvítězit nad nepřítelem, který ohrožoval národ. Vzpomeňme na husitská práčata s praky proti křižákům, dětské křížové výpravy, mladé partyzány v Sovětském svazu bojující proti německým fašistům....Mladá garda nebyla vymyšlená, to byla skutečnost. Takže nám vyrůstá velmi sebevědomá, bezohledná, sobecká, nevzdělaná generace, to si ještě užijeme. Já už to asi nezažiji a vůbec mi to není líto. P.S.: Jako v USA Black Lives Matter, u nás to budou mladí a pak ještě další komunita, jejíž pravé jméno se nesmí vyslovovat.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz