zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Zasedání měst. zastupitelstva 24.3.2021
RE: Změna jednacího řádu ZM Bohužel, pan starosta nepíše pravdu. Nežádala jsem distanční přístup pro CELÉ zastupitelstvo, ale jasně jsem napsala: Jako alternativu navrhuji zajistit distanční účast zastupitelů a veřejnosti, kteří jsou v karanténě nebo patří do rizikové skupiny, případně dalších zájemců z řad zastupitelů a veřejnosti. Tomu snad musí každý rozumět!!! Pak jsme obdrželi e-mail od pana starosty, že to po technické stránce není vyřešeno. Nebylo řečeno, že je vše vyřešeno, že to půjde a máme se přihlásit, kdo má zájem. To je opravdu podraz. Anna Spěváčková 22.3. 14:31 Další můj e-mail panu starostovi: RE: Změna jednacího řádu ZM Znovu upozorňuji, že jsem již 1.3. navrhovala odložit zasedání nebo zvolit distanční přístup určité skupiny zastupitelů a veřejnosti, NE celého zastupitelstva. Nemá cenu to stále opakovat. Chci distanční přístup pro sebe. Až se nakazím, nikdo, opakuji, nikdo mi nebude pomáhat se uzdravit. Anna Spěváčková To je zatím vše v kauze zasedání zastupitelstva. Je smutné, jak je možné, že vedení města není schopné organizačně zvládnout jedno jediné zasedání a včas informovat zastupitele a veřejnost.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz