zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:vy jste tedy případ....
Ale prosím vás. Velmi jemně řečeno: mýlíte se. II/101 není obchvat Neratovic, je to aglomerační okruh okolo Prahy určený pro její objíždění. Je to záležitost z doby po převratu. A mohla byste mi říct, kdy a kde jsem se PŘIVÁZALA ke stromu v ulici 28. října? Vy si děláte, hm....srandu? Mám pocit, že byste se měla nechat vyšetřit. Plánovitě tady lžete, abyste mě pomluvila.Vy nevíte, že kácením dřevin v ulici 28. října jsem se nezabývala já, ale právnický subjekt Sdružení občanů Neratovic, jejímž nejdůležitějším členem byla, bohužel již zemřelá, JUDr. Kuhnelová za nezištné pomoci pana Koliandra, který už také není mezi námi, a dalších ochránců lip v této ulici, vlastně v celém městě? O žádné peníze jsem město neochudila. Město se ochudilo o peníze samo. Ulice se roky neopravovala až zchátrala, místo úspěšně rostoucích lip, které mohly být zachovány, nakoupilo z Itálie (!) speciálně šlechtěné lípy, ty byly dva roky na zvykání v Belgii (v přímořském podnebí!!!!) a pak byly vysazeny v ulici 28. října. Pěkně se prodražily. Podle projektu paní Kaščákové měly být sestřihávány do stěn, pak ekologický odborník Ivan Dejmal navrhl lípy sestřihávat do kuželů. Jak je zvykem zde v Nera, nikdo lípy netvaroval. Před pár lety na objednávku z 0ŽP byly prořezány a ještě "oholeny" směrem do silnice. Těmito zákroky dostaly pěknou ťafku a postupně chátrají. Pomalu, ale jistě. Nikdy se nedožijí stáří. Od té doby se ve městě bezohledně kácí další stovky dřevin bez ohledu na prospěch obyvatel. Město , ať už v jeho čele stál kdokoliv, pochopilo, že občané jim nezabrání v provádění zvěrstev na vegetaci.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz