zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Klaus na Primě CNN
Klaus v televizi na Prima CNN. Bez roušky či jiné ochrany obličeje. Divím se moderátorce, že s ním neodmítne za těchto okolností hovořit. Ani ona nemá roušku či respirátor. Klaus popírá přítomnost mutací, Já nevím, já nevím....kroutí se před kamerou. Panebože, on si fakt nedá pokoj. On má silně vyvinuté protilátky. Už jsem se lekla, co má silně vyvinuté. Rouška je podle něj prkotina. Prý nemocnice nejsou přehlceny. Vláda nás měla připravit na to, že projdeme infekcí. Vláda se měla pokusit vytvořit léky. To je takový demagog, jaký se hned nevidí. Krista pána, místo v televizi by měl sedět v chládku. Víte, kolik lidí mu bude věřit? Škoda, že se ho moderátorka nezeptala, jakým způsobem se léčil. Jaké léky, kyslík, ošetřovatelku či osobního lékaře měl k dispozici. Když ho vidím, vzpomenu si na kupónovou privatizaci a amnestii velkých zvířat. To se nedá sledovat. A lidé budou ODS volit....Teď z něj vylezlo, že už před infekcí 2 roky užíval isoprinosin! Už se kroutí....Asi ho měl z Německa. Takže nadstandard! Dostal ho nějaký normální člověk? Ne. Byl ve Vojenské nemocnici. No tak to vidíte. Proč ho moderátorka oslovuje "Pane prezidente." Není přece žádný prezident. Teď se prořekl, že má svůj úřad, kolik asi stojí? A teď probírají jeh vstup do uzavřeného okresu Turnov. Snaží se vykroutit. Už se mu to povedlo. Klausík chce být určitě prezident, jeho ješitnost nezná mezí....

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz