zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:počet nakažených v ČR a v Nera
Dne 6.3.2021 bylo v ČR 9 066 nakažených, zemřelých 21 717. V Nera bylo 289 aktuálně nemocných. Počty zdánlivě nižší, jenže v sobotu se málo testuje. Ono se obecně testuje velmi málo, mělo by se testovat mnohem více a také očkovat. Obávám se, že počty nemocných budou růst dál. Včera jsem se chtěla jít projít do přírody, jenže to znamená projít městem. Potkávala jsem dost lidí. Roušky nebo respirátory byste marně hledali. Na prstech jedné ruky byste napočítali těch pár lidí, co je mělo. Mladé matky s kočárky nalepené na sobě, starší ženy se psy v důvěrném rozhovoru, neoholení muži s kapucí na hlavě, běžci po chodnících prskající kolem sebe. Většina z nich se domnívá, že venku nemusí mít ochranu obličeje, vůbec nevědí, že se něco změnilo. Vedení města stále mlčí, žádný rozhlas, letáky kontrola. Prý selhala vláda, ale co obce a média? Jak ty se podílejí na současném stavu? Známé odpovědi: Jsme venku, nemusíme mít roušku. Jsme jedna rodina. Máme dvou metrový rozestup. A jedna originální: "Daj mi pokoj, babo!"

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz