zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:prosím konkrétní jména
Ne, ne, vykroutil jste se z odpovědi. Na to vám neskočím. Tak jako v zaměstnání vás nemůže kdokoliv nahradit (jaké je, prosím, vaše zaměstnání, tedy spíš profese? Nebo studujete?), tak ani premiéra nemůže nahradit kdokoliv, to snad uznáte. Takže prosím jméno. Konkrétní a mohl byste připojit odůvodnění. Víte, trochu mě zaráží, jak mnoho lidí se strefuje do premiéra a nevšímá si našich místních problémů. Včera jsem byla na procházce na území města. Rozhodla jsem se pro riskantní chování: kdo neměl roušku nebo respirátor, oslovila jsem ho ve smyslu: Ale máte mít ochranu obličeje. Řekla bych, že těch lidí, co měli roušku a správně nasazenou bylo minimum. Musím všechny pochválit: Nikdo mi nedal přes hubu. Možná to bylo tím, že se obávali blízkého kontaktu. Měla jsem sice respirátor, ale.... - di do prdele (na chodníku probíhající funící běžec - nebojte se, jsem očkovaná (mladší dáma u úřadu práce) - ale já jsem venku, já nemusím (asi tak 5x) - už si ji nasadím (nepočítaně) - ty jsi nějaká Babišova... (dál nezaslechnuto - tlupa pěti uřvaných výrostků - já jsem zdravá (opálená žena) - já jsme od vás dva metry (několik lidí) - další supící běžci - nereagují Tak co vy na to? Existuje i nás politik, který by řekla tvrdou pravdu o epidemii, nepodlézal opozici a protestujícími plebsu? Byl to Prymula, ale toho se Babiš nezastal a jako váš jmenovec ho zradil. Kdo by to měl být v našem městě, aby vylezl z úkrytu, aby jednal a trvale opakoval lidem, jak se mají chovat a konečně použil rozhlas a nechal natisknout plakáty! Podle statistiky až 60% lidí neposlouchá rozhlas a nesledují televizi.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz