zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:zapáskovaná hřiště a očkování v Almedě
Konečně byla uzavřena opravdu všechna hřiště ve městě, ne jen ta oplocená pletivem. Do jejich prostoru je vstup zakázán! Město by mělo apelovat na veřejnost a zejména na rodiče mladších i starších dětí, aby nařízení vlády respektovali a chránili sebe i ostatní. Školy jsou zavřené, ale děti a mládež se shlukují a tím pomáhají šířit infekci. Jedním z míst, kde se scházely ve větším počtu, byla právě dětská hřiště. Děkuji tímto naší městské policii, která je definitivně uzavřela a chodí je kontrolovat! Sláva! Vláda důrazně doporučila obcím, aby dětská hřiště uzavřela. (Už čekám, že se na memes teens of Spolana objeví, jak nenávidím děti. Tak do toho, mládeži!) Ještě jedna zajímavost: jsem 70+ a dnešního dne se mohu registrovat na očkování. Zajímalo mě, kam, kde se čím očkuje. Dala bych přednost vakcíně Pfizer nebo Sputnik (ten tu ale ještě není), před Astra Zeneca. Nejbližší je neratovická nemocnice (není Almeda, ale nazýváme ji tak ze zvyku, stejně jako dvojku a trojku školu.). Její web je poněkud špatně čitelný, vlastně se to nedá číst vůbec, nechápu, kdo jim dělal webové stránky, asi nějaký mlaďoch, který netuší, že starší lidé špatně vidí. Fakt se to těžko čte. Ptala jsem se, čím očkují. Dozvěděla jsem se, že se to nesmí říkat. Proč, bože? Abych to prozradila imperialistům ?, á, to už neplatí, tak ruským agentům, že? V tomto státě dojedeme na totální utajování všeho. I naše radnice dělá vše proto, aby občanům utajila co se dá.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz