zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Matěj
Datum:
Titulek:jak pravdivé
"..sestřičko, já tam jedu umřít" ? 27. 02. 2021 5:17:31 Tato konverzace zazněla při převážení jednoho pacienta s Covidem z oddělení jedné nemocnice v Čechách na oddělení intenzivní péče. Důvodem byl zhoršující se stav pacienta, který byl asi ve věku 60+. Strašné, zvláště když jsem se vžil do pocitů toho člověka, který tady mohl ještě být a já doufám , že ještě bude i nadále, že to zvládne. Musel jsem přepnout televizi na jiný kanál a ejhle, dostal jsem se v přenosu na jednání Poslanecké sněmovny. Doslova jsem zíral na to panoptikum nesmyslů a žvástů, které tam plodili naši volení zástupci. U pultíku se střídali páni poslanci, jeden , lékař učil plénum, jak správně smrkat, další se rozčiloval, že jiný poslanec křičel na poslankyni z jeho hnutí opoziční poslanci neustále požadovali fakta a zajištění vakcín k očkování (kterých je díky neschopnosti EU v Evropě nedostatek) a jak to vláda dělá špatně a zmatečně, jeden poslanec bez roušky prskal na stolek a mikrofon věštby, jak se v příštím volebním období vrátí a bude jich víc, po něm řečnící poslankyně hystericky požadovala desinfekci řečnického pultu, jeden poslanec všem vynadal, že jsou mírně řečeno hulváti (měl pravdu), předseda vlády si sypal popel na hlavu, kolik udělali chyb atd,atd. A mezi tím dál přiváželi sanitky do všech nemocnic nakažené Covidem a dál bojovali tisíce lidí v přeplněných JIP oddělení nemocnic o svůj život, ve kterých zdravotníci takřka melou z posledního. Musel jsem to stopnout. Bohužel jsem však začal číst na PC bombastické zprávy a komentáře politologů a výpotky drahých právníků, kteří se předhání v dokazování, jak nelze zakázat vycestování a jak je vše nezákonné. Inu, je to jejich job, nedá se nic dělat. Pak jsem ale také četl reakci lidí v diskusích pod články. Pravda, byli tam i rozumné komentáře, ale převažovaly ty, nad kterými rozum zůstává stát. "Nikdo mi nic nebude zakazovat" , já si budu dělat co budu chtít" atd. A to byly ještě ty rozumnější. Z nich jsem pochopil, že se pomalu začíná demokracie měnit anarchii. Nikdo mi nic nařizovat nebude, protože Já, Já a jenom zase Já. Zářným příkladem jsou dovolenkáři na Zanzibaru, kteří prokazatelně sem zavlekli Jihoafrickou mutaci, která , jak víme nereaguje na očkování a pokud převládne, vše co bylo doposud je zbytečné a můžeme začít znovu od nuly. V tom případě jsou jakákoliv opatření opravdu zbytečná, jelikož až dojde po 30- ti dnech k poklesu virové infekce, až se uvolní nemocnice, dojde k rozvolnění a vir se opět

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz