zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:bordel ve městě i ve státe
Ani nemůže, je přece pediatr (dětský lékař) a hematolog (hematologie = studium krve). Byl podezřele rychle vybrán po tom, co prof. Prymula byl dotlačen k rezignaci, když padl do připravené pasti. Asi se ho někdo chtěl zbavit, já osobně si myslím, že nebyl ochoten ke kompromisům, neposlouchal politiky a podnikatele. U pana Blatného se asi předpokládala loajalita a povolnost, ale to je jen můj názor. Vždyť místo něj prakticky rozhodoval ministr Havlíček, tedy tak to v televizi vypadalo. Kdo ví, co se děje v horních vrstvách. V každém případě by vláda měla objednat podle maďarského vzoru vakcíny z Ruska, Číny, kdo je prodává, aby byli konečně lidé naočkováni. Bez ohledu na to, odkud vakcína pochází. Ať se EU i EK třeba po.... A mělo by se masivně testovat. Myslím, že antigenní testy by měly povinně provádět obce, ale v tom se mohu mýlit, naše obec dělá mrtvého brouka. Po chvilce hledání na webu města se zájemce dostane na rubriku KORONAVIRUS - INFORMACE VEDENÍ MĚSTA A ÚŘADU s minimem informací. Ojedinělé informace prý jsou i na facebooku, ale jakmile se snažím jej otevřít, vyskočí na mě výzva, abych se přihlásila. nepřihlásím, nechci mít na fb účet. Takže tento zdroj je pro řadu lidí nepřístupný. Co na to město? Nic, mlčí. Mnohokrát jsem upozorňovala, že lidé musí být informováni i jinými způsoby: rozhlas, letáky na výlepových plochách, informace na dveřích bytovek...nic z toho se neuskutečnilo. Měli dát špatně pohyblivým starým lidem k dispozici ten slavný auto(sen), aby je mohl dopravit na testy, ev. na očkování. Město by mělo spolu nemocnicí mobilní testovací a očkovací tým, pro ležící osoby. Jenže: přece se radnice nebude řídit radami nějaké Spěváčkové. Mají přece svůj rozum, když jsou u moci. Já jsem říkala, že když nastoupil slabý starosta, stane se prů.er, jako v roce 2002 za starosty Moravy přišly povodně a chlor ze Spolany. Jen jsem netušila, že ten prů.ser bude mít takový rozsah.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz