zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Konečně pochopili...
Facebook Neratovice: NABÍDKA POMOCI PŘI REGISTRACI K OČKOVÁNÍ Od 15. ledna bude spuštěn celostátní rezervační systém na očkování proti Covidu. Do 1. února se mohou registrovat pouze občané starší 80 let, od 1. února pak všichni. Protože pro naše nejstarší spoluobčany není internet vždy dostupný a jednoduchý pro vyřízení, pomohou s registrací v případě zájmu pracovníci městského úřadu. V příštích dnech všichni občané starší 80 let obdrží do svých schránek informační leták s nabídkou pomoci. Pokud víte o někom ve vašem okolí, kdo by potřeboval s registrací pomoci, informujte je o nabídce města. Děkujeme. -------------------------- ----------------------- A.S.: Konečně někdo na radnici pochopil, že mnozí senioři nemají počítače, neumí s nimi pracovat, nevidí pořádně na monitor a nemají nikoho, kdo by jim pomohl. Upozorňovala jsem na to, že používat jen web a facebook je pro seniory na nic. OD JARA na to upozorňuji, bez výsledku. Psala jsem vedení města, zastupitelům, vy si myslíte, že mi někdo odpověděl? Ani náhodou. Nabízela jsem řešení (někdo pořád tvrdí, že nemám konstruktivní řešení): rozhlas - nelze, je to systém určený pro Spolanu kvůli mimořádným událostem), mobilní rozhlas z auta (bez odpovědi), plakáty na výlepových plochách (bez odpovědi), letáky na dveřích domů (bez odpovědi), pořád dokola jsem psala, upozorňovala ústně. Nepomohlo. Psala jsem na hygienu, na ministerstvo zdravotnictví. Konečně to někdo pochopil nebo dostala města pokyn shora, aby pomohla seniorům s registrací? Pravdu se neozvíme, jak to bylo, ale určitě v příštích Listech se pochválí. Ale zaplať pánbůh za ty dary. P.S.: Starosta se chlubí, že nečte nerátky. Být na jeho místě, mlčím, je ostuda, když starosta města se nezajímá, co se už dvacet let píše na opozičním webu.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz