zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Jan
Datum:
Titulek:příspěvek z diskuze
Včera jsem byl přát k Vánocům za přísných opatření bývalé kolegyni z práce. I ona byla takto podobně přát, její manžel má firmu, jeho pracovnice která má na starosti recepci ho pořádala, jestli může jít domů, že ji není dobře, že manžel má už týden COVID. Nakazilo se přes 30 lidí včetně ženy majitele, skončila na tři týdny v nemocnici na ventilátoru s těžkým průběhem, málem zemřela je týden doma a neudrží se na nohách. Chřipečka! Druhý případ, známý má zaměstnance, který to dostal, těžký případ, ventilátor, zavolali dceru, ať dá souhlas s odpojením. Nedala, sháněla léky, měl být mrtvý ale žije a uzdravuje se. Podle Vás taky chřipečka, nikdo z nich starý, že by si ,,zasloužil" umřít. Mám i kamaráda který měl tři dny horečku, manželka a dcera to nedostaly a syn byl jen pozitivní. Že někteří argumentují že zemřou staří a nemocní se nijak moc neliší od ideologie, která takové lidi posílala do plynu. Jste asi přibližně v mém věku, měl jsem půlroční dceru a nikdo tenkrát nevěděl, jestli to nedopadne jako v r. 1968, přesto jsem rád že se cinkalo. Každý národ má takovou vládu jakou si zaslouží. Nejsem příznivcem Babiše, ba naopak, ale nedovedu si představit v čele země Paroubka, Nečase, Sobotku či jiné skvělé politiky, kteří nás dovedli ke světlým zítřkům. Opatření se dělají v celé Evropě a je to jen zásluhou nedisciplinovaných lidí s hubou plnou demokracie.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz