zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:lidi JSOU blbí....
Jistě. Chlubí se, jak nedodržují pravidla, jak jsou vyčuraní. Pak se diví, že se nakazí a někdo z rodiny je na tom hodně zle nebo dokonce zemře. To je ta svoboda a lidská práva. Hlavně mladí jsou zblblí bláboly o svobodě, myslí si, že si mohou dělat co chtějí. Jenže v životě to tak nechodí. Život není peříčko, jak říkal vojín Kefalín, ten s mnohými tvrdě zatočí. Mladí si myslí, že na vše mají právo. A netýká se to jen mladých, patří sem už i čtyřicátníci, podle mě to začíná generací mužů, kteří už nešli na vojnu a pak to pokračuje až do generací prošlých permisivní výchovou, kdy se rodiče podvolují dětem. Nelze používat slůvko : musíš, zato nejčastěji používané je: prosíííím. Asi podle vzoru: plíííííís. Už jsem u zdejší mládeže známá jako jezibaba (nepoužívají diakritická znaménka) a pak že prý nemám ráda mládež. Asi kvůli tomu, že jsem požadovala vyjmout z rozpočtu skateboardové hřiště, ale požadovala jsem vyjmutí i jiných investic. Město by mělo odsunout nebo zrušit všechny zbytné investice, mělo by šetřit!! Dluhy budou splácet právě ti mladí, kterých je mi líto. Nebudou mít na opravy ani na potřebné investice v budoucnu. Oni to chudáci zatím nevnímají. A bude hůř, děti.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz