zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:odpověď
Já nemám nic proti mláďatům, když chtějí prospět svým vrstevníkům a neženou se do politiky kvůli kariéře jako blahé paměti bývalý ředitel chemičky Lachneru s hotelovou školou T. Hrodek. Nechápu, proč jej memes nepranýřují kvůli aroganci a vulgaritě. Ale kritiku nesměřují do svých řad, že. No, máme tam nějaké mladé, třeba pan Kaňka, je mu sice už 31, ale v dnešní době je v takovém věku považován člověk za mladého. Bez jakýchkoli zkušeností s komunální politikou se hned stal členem rady, která rozhoduje o osudu města, ale pokud jsem si všimla, podporuje jen svůj sport a své zájmy. V roce 2019, když jsem oprávněně pro sebe požadovala podklady pro zastupitele v papírové podobě, jsem od něj obdržela zajímavý e-mail, který o něm hodně vypovídá: Cituji: Dobrý den paní Mgr. Spěváčková, Ostatní přidávám do kopie. To z důvodu, protože jsem šel do politiky v Neratovicích se záměrem něco změnit, jednat čestně a nehrát si na svém písečku. Po skoro roční práci, kdy věnuji veškerý svůj volný čas, kterého mám díky pracovnímu vytížení minimum, poznávání fungování našeho města, abych co nejdříve pochopil všechny informace a pravidla s tím spojená, tak Vám musím napsat, že jsem z Vašeho vystupování a jednaní ZNECHUCEN!! Neustálé urážky, nátlaky, vydíraní. Za skoro rok fungování jsem vlastně nepochopil, co je Vaší snahou? Jestli vše hanit, pomlouvat či co? Stále pouze slyším, co je špatně, ale zatím jsem od Vás ani jednou neslyšel konstruktivní nápad. Ve své hlavní práci vedu obchodní tým se skoro dvojnásobným obratem rozpočtu našeho města a ani od svého jediného nadřízeného mi nechodí tolik emailů jako od Vás. Jako neznalého a nestranného z minulých let opravdu nechápu, jak po těchto emailech můžete tvrdit, že potřebujete pouze písemnou formu? Tolik času, kolik musíte strávit psaním Vašich e-mailů na PC? Je troufalé pak požadovat, to co požadujete. Je tedy s podivem, jak mohl někdo volit Vás. Já již 6 rokem vedu největší sportovní sdružení v našem městě, kdy ročně přinesu 3-4 mil Kč díky svému vystupování a jednání do našeho klubu a tím i města, tak aby mohl fungovat. Díky tomu zde můžeme vychovávat 230 dětí, tak aby například nefetovalo na ulici. S Vaším vystupováním by však v současné době tyto děti seděly v parku s cigárem u pusy a na ZM bychom řešili, co s tím. Držím se ve vší slušnosti již všechny schůzky a zastupitelstva, ale toto je už moc. Vždy jsem podpořil konstruktivní návrh, což se u Vás asi za čtyři roky, troufnu si tvrdit nedočkám.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz