zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Martin Růžička
Datum:
Titulek:Navíc
Navíc něco má na starosti doprava a něco majetek a prase se v tom vyzná. Ptal jsem se zda bude v Lobkovicích jednosměrka z návse nahoru nebo opačně, když to zúžili. Odpověď jsem nedostal, ale dostal jsem slib o poslání dokumentu... Zatím je to bez značky, je tam obytná zóna. Nedá se tam vyhnout, protože tam parkují auta. Pokud tam bude jednosměrka, tak jakým směrem a proč vlastně? Zatíží to ulice jinde v obci, donutí to jezdit po hlučné a hrbolaté návsi... a to jen, aby si tam mohli lidi odložit auta, vleky, lodě. - - - Nejdřív udělají obytnou zónu ... pak dlouho nic a až pak tam dají značku parkoviště. viz zákon: V obytné zóně smějí chodci užívat pozemní komunikaci v celé její šířce (!), jsou zde povoleny hry dětí na pozemní komunikaci (!). V obytné zóně smí řidič jet rychlostí nejvýše 20 km/h. Přitom musí dbát zvýšené ohleduplnosti vůči chodcům, které nesmí ohrozit; v případě nutnosti musí zastavit vozidlo. Stání je dovoleno jen na místech označených jako parkoviště. (!) I když zde mají chodci přednost, musí chodci umožnit vozidlům jízdu. Řidiči vyjíždějící z pěší zóny musí dát přednost všem vozidlům či organizovaným skupinám chodcům. (!) - - - kolik řidičů to nedodržuje? 20 km se fakt nedá dodržet, to chudák motor

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz