zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Martin Růžička
Datum:
Titulek:Tak jsem tam byl pěšky
Tak jsem tam byl pěšky ... a ony tam značky tvaru křižovatky i přednost jsou. V Autě jsem si jich fakt nevšiml (!) - upoutá velká značka pozor změna a pak člověk hledá kde co je jiného... Takže tam jsou, ALE - ta od Lobkovic je za větví stromu (a to je opadaný) - všechny jsou nahoře nad semaforem = jinak než všechny značky okolo - mimo zorné pole a zvyk Máte pět značek za sebou na sloupku - nízko a pak světla a nahoře značku (jak v Praze). Pokud pojede řidič ráno od bazénu, tak budou -značka i semafor- přesně ve Slunci někde bývá za semaforem větší "zástěna", aby nedošlo k "nevidění". - - - Ještě jsem tam nejel když jede vlak - je to spojené? Nezačnou blikat, když budou mít zelenou z Kojetické? Zelená po Mládežnické stejně bude blokovaná auty, které odbočují, podjet nepůjdou - je tam nově zebra. Dodržet zákon prostě nepůjde 100 %. Nastává pár problematických situací Situace 1. - jedu od Lobkovic a potřebuji zatočit doleva/nahoru (mám zelenou), musím dát přednost všem proti a neměl bych vjet do křižovatky, když ji nemohu opustit (zákon!) = měl bych stát na semaforech, abych na něj viděl. Dále musím dát přednost chodcům na Kojetické = neměl bych vjet na přejezd, když ho nemohu opustit. Prostě chybí odbočovací pruh, šipka na vyklizení křižovatky. A co takový bus - kloubový - ten je dlouhý jako týden. Situace 2. jedu z Kojetické do Lobkovic( zatáčím vravo) - světla, zelená jedu, pak je přejezd a Stopka (značka na slouku!) - a zase nesmím vjet na přejezd pokud ho nemohu opustit, musím dát přednost chodcům ... takle situace bude méně nebezpečná než ta první. Situace 3. - jedu od haly nahoru - musím dát přednost všem zhora, kteří jedou k bazénu po hlavní. Z Lobkovic rovně se musí dát přednost odbočujícím vlevo k hale. Jsou na hlavní. No podle nástřiků už to někdo nezvládl ... pamatuji na slova úřadníka, když jsem vznášel tyhle námitky před rokem a půl (?) ... pokud to nepůjde, tak se světla vypnou.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz