zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Martin Růžička
Datum:
Titulek:Křížovatka U Kavana
Křížovatka U Kavana (pro nové je to ta u Penny - světelná). To už se tam bouralo? Na silnici jsou ty oranžové obrysy. Možná jsem něco přehlédl, ale je těď nějak divně značená. ZASE udělali hlavní z Kojetické doleva ... furt ve střehu. - - - Od Lobkovic není žádné vyznačení tvaru křižovatky - jen velká tabule se změnou přednosti (hlavní silnice končí u odbočky ke koupališti). Chybí Dej přednost v jízdě a nebo musím k očaři - asi se moc soustředím na světla a na zmatek před sebou. Od bazénu také není značen tvar křižovatky. Jsou tam nějaké místní směrovky, zákazovka... Z Kojetické je značen tvar křižovatky, pak jsou světla a pak je STOPKA - takže bych měl i když jsem na hlavní zastavit před přejezdem - schválně, kdo se podívá někomu do kufru, aby stihl ještě oranžovou ;) a až pak jet. Od haly nevím jak je to značené - tam jsem nejel. Pokud tam není Dej přednost, tak to bude hezké až někdo pojede rovně a nedá přednost těm z Kojetické doleva, kteří jedou po hlavní :) - - - Až nepůjdou světla, tak to bude zajímavé. Dojdu si to dneska projít pěšky a podívat se, co je tam všechno za značky ze všech směrů :)

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz