zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:nedostupný starosta a žádost o dist.zastupitelstvo
Dostalo se mi do ruky oznámení města Olomouce, že umožní zastupitelům, aby zasedání zastupitelstva bylo nejen prezenční, s osobní přítomností, ale i distanční, aby se mohli zastupitelé připojit na počítači z domova, aby chránili své zdraví. Vzpomněla jsme si na naše říjnové zasedání, kdy 4 zastupitelé nepřišli na zasedání právě z těchto důvodů. Mě osobně někdo označil za vyžírku, že mám složit mandát a podobní výzvy. Asi je nutné položit život za zdar našeho vedení města. 11.11 byli zastupitelé vyzváni, aby si prostudovali rozpočet na rok 2021 a distančně něm debatovali. měla to být zkouška na tento způsob jednání pro případ zasedání zastupitelstva. To by mělo proběhnout 9. 12. 2020. I když se zdánlivě snižují počty nakažených, není důvod jásat, je to jen důsledek sníženého testování a minimálního trasování. Mrtvých je pořád nejvíce v EU a nemocnice jsou pořád plné těžkých případů. Je tedy pravděpodobné, že i někteří ze zastupitelů nebudou chtít riskovat nákazu covidem. Vždyť na minulém zasedání byl(a) 1 zastupitel(ka) nakažený(á). Napsala jsem žádost o možnost distančního jednání zast. a rozeslala všem zastupitelům.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz