Tisk článku

Hledáte marně můj pravidelný příspěvek v Listech?

Nenajedete jej. Byl zcenzurován. Redakční rada rozhodla příspěvek nezveřejnit, neboť údajně obsahuje, polopravdy a lži

Do Listů na červenec a srpen jsem poslala příspěvek tohoto znění:

Jak je to s městskou zelení, výstavba Na Výsluní

Správkyně zeleně by měla zvážit, co píše do Listů. Ve městě ubývají keře a stromy: Kojetická - min. náhrada, v ul. Hrubínova firma keře posekala, některé byly zničeny při výstavbě a teprve nyní byla část nahrazena. U Alberta uschly 2 velké břízy - bez náhrady; byla odstraněna spousta živých plotů - pár keřů je nenahradí. Na vyšlapanou cestu u přístavby 2školy jsem upozorňovala už před 2 lety - nic se nedělo. Až teď se bude vyšlapaná cesta rušit, ale pokud tam budou vysazeny keře a trvalky, lidé ji vyšlapou znovu. Chce to zábradlí. Konečně si někdo všiml, že lavičky jsou usazeny v trávníku? To je tedy novinka! U polikliniky byly na podzim vytvořeny zpevněné plochy a lavičky stále chybí. Panuje tady švajneraj, jak by řekla moje vídeňská maminka. Radnice plná úředníků a firma za desítky milionů. Přesto město chátrá. Ještě seč. Žádné kvetoucí plochy nebyly ponechány. Copak tu ještě něco kvete? U 3školy byla posekána plocha s vojtěškou, mohla vykvést. Byl posekán celý lesík u úřadu, přitom arch. Jebavý udává, že: Lesík Kojetická (pravidelně obsekávat pouze cesty, odpadkové koše, herní prvky, okolí suchého trvalkového záhonu). Nemám prostor, abych mohla vše vypsat. Ještě bych vás chtěla upozornit, že je vypracovaná studie na výstavbu v ulici Na Výsluní. Multimilionář Třešňák se dohodl se starostou na výstavbě patrových domů včetně dalšího parkovacího domu!!! Dům č. 1308-14 na to doplatí. To je pomsta za odpor proti Kauflandu. Bude zničená úrodná půda, ale komu na ní záleží. Čtěte neratky.cz. 
Mgr. Anna Spěváčková, zastupitelka za SPD

Je pravda, že některé údaje už neplatí. Např. lavičky u polikliniky byly konečně usazeny, některé plochy nebyly posekány, zato u dvojky školy se nic nezměnilo. Jenže, když píšete o něčem měsíc dopředu, psala jsem příspěvek 5.6., nemůže být vše aktuální. Pokud se týká dohody starosty s developerem Třešňákem, je možné, aby Třešnák začal stavět i na městském pozemku bez dohody se starostou? Starosta s ním přece jednal.

Za 22 dní (!) jsem obdržela e-mail od předsedy redakční rady O. Hergesella (v občanském povolání šéfredaktor týdeníku Euro)

 

Ondřej Hergesell                                 27. 6. 2023, 19:51

Příspěvek do Listů – oznámení

Dobrý den,
rád bych vás informoval, že váš příspěvek do červencových Listů města Neratovice byl vyřazen z vydání, protože obsahoval spoustu polopravd, lží a útoků na jiné osoby.

S pozdravem,
Ondřej Hergesell, předseda redakční rady Listů města Neratovice

Možná vás zajímá, kdo je členem redakční rady:
Jiřina Kovářová, Jana Hanslíková, Bc. Markéta Rajchertová, Mgr. Helena Pinkerová, Mgr. Ludmila Vítková, Ing. Ondřej Hergesell, Petr Vrána, Zlata Vildová, Tomáš Kylich 

Anna Spěváčková

Názory

09.07. 19:46Anna Spěváčková, SPD
pravidla pro zastupitele nejsou!!!!!
10.07. 17:22Alena
překvapí tohle
30.09. 17:39Anna Spěváčková, zastupitelka za SPD
pro Lídu....
zobrazit všechny názory přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz