Neodejdu ze zastupitelstva, tu radost vám neudělám

Už rok nedostávám podklady pro zasedání zastupitelstva v papírové podobě, jak jsem ze zdravotních důvodů požadovala.
Už podruhé moji žádost starosta města vyjmul z programu a koaliční zastupitelé hlasovali proti jejímu zařazení. Není to náhoda. Členové koalice se totiž mezi sebou dohodli, že budou hlasovat proti nebo se zdrží či nebudou hlasovat. Ale to je jedno, výsledkem je, že můj návrh neprošel a já opět nemám podklady v papírové podobě. To znamená, že nemám žádné. Kdo jsou vlastně členové koalice? Vezmeme to popořádku. Je to generál ( můj žák), žurnalista, manažer a projektant, lesní inženýr a manažer, korporátní bankéř, zaměstnanec kulturního domu, nový ředitel školy, učitelka, právník, strojař (můj žák), šéfredaktor časopisu píšícím ve vládním duchu, učitel, absolvent bohoslovecké fakulty. Na první pohled lidé slušní a solidní. Schválně jsem neuvedla jména, jen profesi, abyste nebyli ovlivněni. Jenže běda, když si někdo dovolí hodnotit jejich práci. V tom okamžiku se změní v nenávistné hyeny a začnou se mstít. Využijí k tomu cokoli. Třeba požadavek na podklady pro zastupitele v papírové podobě. Je jim jedno, že vlastně likvidují svoji kolegyni. Prý mám odstoupit. Nevím, proč bych to dělala. Byla jsme řádně zvolena a dokonce jsme dostala mnohem více hlasů, než mnozí z nich. Neuvědomují si, že i oni se mohou octnout v podobné situaci. Jen moje hnědé prasátko v hrnci ví, že na každou svini se vaří voda a to je štve nejvíc.
Anna Spěváčková
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:10.05. 19:38
Titulek:oprava
Ne žurnalista, ale žurnalistka. To jsme místo jsem mi dělá klávesnice schválně.
Jméno:Anka,
Datum:12.05. 05:52
Titulek:to nám nemusíte
Ani sdělovat.Kdo není s námi,nepěje naše ódy,s tím se musí ven.To se traduje nejen u nás.Kor když se upozorní na nějaké nekalosti,zlodějny a příkoří.A co hmyzuzdarová,ta tam stále všemu diriguje nebo už předala žeslo??!Já když tam tu a tam zavítám,také se bavím.Pan Čermák se jistě obrací v hrobě když všechno tohle shora vidí.On,který byl zapálen prací pro město a občany.Ano,tenkrát ještě Neratovice vzkvétaly.
Jméno:Jarda
Datum:12.05. 08:47
Titulek:nemusí
Hmyzuzdarová? To víte, že nepláče u plotny, ale snaží se vyšvihnout zpátky na dobře placené místo. Určitě stojí za zády harmoničkovi a našeptává mu, co má dělat. Chce přece prosadit rekonstrukci kulturáku, na tom si nahrabe hodně lidí do kapes.
Jméno:to nedělejte
Datum:14.05. 05:01
Titulek:akorát voda
Na jejich mlýn..