Starosta se mstí. Pořád nedostávám podklady v papírové podobě na zasedání zastupitelstva. 

Od května nemám podklady v papírové podobě. 

Jestli pak víte proč? Protože špatně vidím a při dlouhodobém sledování monitoru mém problémy se zrakem. Do května to nevadilo, ale pak tajemník Svoboda dostal pokyn vypracovat nový jednací řád zastupitelstva a podle tohoto jednacího řádu byla jediná možnost, jak dostávat podklady a to v elektronické podobě. 

Samozřejmě v tom měl prsty starosta a jeho tlupa. Bránila jsem se, ale nebylo mi to nic platné. Ačkoliv podle jednacího řádu ministerstva vnitra by měla být možnost požádat o podklady v listinné podobě, u nás v Neratovicích to není možné. Několikrát jsem o ně žádala, ale nebylo to nic platné. Obrátila jsem se na starostu, ale prý k tomu není kompetentní, mám požádat zastupitelstvo. Tak jsem na posledním zasedání 7.2.2024 předložila žádost zastupitelstvu o výjimku z jednacího řádu a co se stalo? STAROSTA tento bod programu stáhl, aby se neprojednával. Většina zastupitelů s tím souhlasila. Tlupa drží pohromadě. 

Očekává se přece spousta benefitů z výstavby činžáků za Výsluním, v Trativodech, parkovacího domu, přebudování kulturáku a kdo ví co ještě. To si přece nikdo nenechá ujít a už si na ně brousí zoubky. 

Anna Spěváčková
Jméno:Martin
Datum:19.02. 09:27
Titulek:neuvěřitelné
Je to neskutečné, co si starosta dovolí. To vyřazení všech Vašich bodů (podklady v papírové podobě a další dva návrhy) z programu starosta zdůvodnil, že se o nich už prý mnohokrát hlasovalo. Jak může předvídat, jak by to dopadlo teď? A hlavně, proč o nich nepřipustí vůbec diskuzi?

Smutné také je, že ho v tom podporují i zastupitelé Hanslíková, Matějka a Novotný, kteří před volbami mluvili i konali jinak, ale po nich se přidali ke koalici. Pro mě velké zklamání a myslím, že i pro ostatní jejich voliče.
Jméno:Luboš
Datum:20.02. 07:05
Titulek:občas si pustím
Tu frašku-jednání zastupitelstva pro zábavu.Neskutečné,co se tady děje.Jinde by vzali hole a konali.