Stalo se 21.12. 2023 – ozbrojený student Filosofické fakulty v Praze zabil 14 lidí a 25 je zraněných.

Okolo této události je pořád mnoho nezodpověděných otázek.

Zatím jsme byli informováni, že matka policii upozornila, že syn hodlá spáchat sebevraždu a že je na cestě do Prahy. Policie se proto vydala do bydliště útočníka, kde objevila mrtvolu jeho otce. Následně nechala v Praze evakuovat budovu FF v Celetné ulici, kde měl mít střelec přednášku. Jenže ten zaútočil na budovu FF na Palachově náměstí, kde zastřelil 14 lidí a 25 zranil. Posléze, jak nás informovala policie, spáchal sebevraždu. Později jsme byli informováni, že vrah zanechal dopis na rozloučenou, ve kterém se přiznal, že zavraždil v Klánovickém lese dvouměsíční holčičku v kočárku a dospělého muže.

Pokud se zamyslíme nad celou událostí, je zde mnoho nezodpovězených otázek. Doufejme, že časem budou zodpovězeny.

V Česku byl kvůli tragické střelbě vyhlášen na sobotu 23. prosince státní smutek. Státní vlajky byly spuštěny na půl žerdi. Občané v den státního smutku uctili památku obětí tragédie minutou ticha. Zároveň se v republice rozezněly zvony.

U budovy FF na Palachově náměstí i jinde v Praze byla zřízena pietní místa ke kladení svíček a květin. Jsou i v jiných městech, např. v Čelákovicích, odkud pocházela zavražděná dvacetiletá dívka.

Zdá se vám to krátké a stručné? No tak přemýšlejte. Klást otázky je normální lidská vlastnost.

Anna Spěváčková
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:05.01. 08:06
Titulek:Bože, co se to děje...
Včera k večeru na vlakovém nádraží v Hradci Králové zavraždil dospělý muž (údajný narkoman) dítě. Uvádí se jako osoba mladší 15.let.

Mimochodem, podle sdělení nejmenované osoby od určité doby prudce stoupla kriminalita. Proč? Myslete.

Utajování informací za komunistů nás naučilo přemýšlet a hledat souvislosti. Mladí by se to měli také naučit. Tedy pokud nebudou hledět jen do mobilu a vytáhnou si naslouchátka z uší. Ty jsou mimochodem velmi nebezpečné. Poškozují sluch a zabraňují naslouchat, co se děje v okolí. Třeba se střílí nebo se ozývá křik a pod.
Jméno:Alena
Datum:05.01. 08:23
Titulek:podle sdělení nejmenované osoby!
To je hrůza! Podle NEJMENOVANÉ osoby od URČITÉ doby PRUDCE stoupla kriminalita.

Musíme nad tímto DŮLEŽITÝM sdělením DŮKLADNĚ přemýšlet. pROČ aSI?! Hledejte SOUVISLOSTI.

Fialo odctup!
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:05.01. 18:41
Titulek:Proč jsem zveřejnila tuto zprávu:
Cituji: Určité události, které se člověku přihodí, nebo je jejich svědkem, jsou uloženy do hlubin našich vzpomínek, a teprve nově se vynořený impulz nás přiměje znovu si vybavit po léta zasunutou situaci, a uvědomit si, co se vlastně stalo.
Jméno:Míša
Datum:06.01. 06:45
Titulek:vrah měl údajně
Tzv "papíry na hlavu"-byl psychicky nemocný a předtím soudně trestán.Jak je možné,že takoví lidé běhají po svobodě??!Je známo,že detenční,nápravná a další zařízení nestačí pobírat tyto pacienty,zákony hrají v jejich dobro,jejich pobyt na svobodě je načasovaná bomba.Rozklad národa je víc než zřejmý,nikde však není k mání žádná statistika či studie.Proč asi??!Proč a z čeho lidem stále více "hrabe"??!Proč to už začíná i u školních dětí??!Náhoda...???
Jméno:Mirek
Datum:06.01. 07:31
Titulek:Náhody neexistují
Náhoda? Nemyslím si!

Celé to má zjevné prvky nějakého většího plánu na ovlivnění myšlení.

Údajný vliv 5G vysílačů (reklamy vidíme všude, proč asi?!) je zjevný
Jméno:Karel
Datum:06.01. 15:47
Titulek:jj,něco podobného
Brandýsská automobilka,implementace robotické a 5G sítě..
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:06.01. 07:48
Titulek:co mě napadá
Divíte se? Všude kolem nás se šíří nenávist. Podílejí se na tom nejvíce hlavní média. Nenávist k Babišovi, Rusku, Orbánovi, Ficovi, Putinovi, starým lidem a kdo ví ještě komu. A nejen média. Kdo vyvěsil na budovu ministerstva vnitra Putina v pytli na mrtvoly? Ale k médiím: Místo, aby nám redaktoři předkládali fakta, my bychom si udělali názor sami, máme mozek, tak ním nabízejí jeden jediný správný názor. Kdo má jiný názor je russký šváb, troll, desperát a podobně. Děti a mládež jsou ubezpečováni, že si mohou vybrat pohlaví jaké se jim zlíbí. A podílí se na tom i školy. Znáte soutěž "Genderiáda"? Pak se nedivte, že tyto skupiny ztrácejí pocit jistoty, kdo jsou. Nejistota vzrůstá, roste agresivita. žijí v uzavřené bublině, neumějí komunikovat, sedí pouze u počítačů a na mobilu. Hrají střílečky, i televize se na tom podílí. Rodiče se jim nevěnují, musí vydělávat, aby si rodina udržela jakousi úroveň. Děti a mládež v nejistotě pak trpí depresemi. Pak obrátí nenávist vůči sobě nebo jiným lidem. Jak je vidět, zbraně jsou dostupné a to nejen legálně, ale i nelegálně. Za komoušů jsme se učili, jak se chovat při napadení jadernou zbraní. Nyní by se měli ve škole učit, co dělat při napadení jakoukoli zbraní. Utéct, schovat se. Někdy stačí zamknout školu, třídu (dveře nemají klíče!), zabarikádovat se, vypnout mobily a nebo bojovat. Popadnout cokoli ve skupině a za´točit. Mě vždycky fascinují dvě věci: jak třeba v metru lidi chodí lhostejně kolem někoho, koho ubíjejí. Kdyby chlapi na sebe mrkli a šli na agresora...Stačí taška nebo důchodcovská hůl a útočník nemá šanci.Ještě je tu jeden problém. Naslouchátka v uších. Já vím, sluchátka. Už jsem o tom psala. POškozují sluch a kdo je má, neslyší, co se kolem děje. Třeba střelba nebo křik anebo cokoliv. Neslyší ani běžné zvuky kolem sebe. Třeba že zpívají kosi. Jenže je to kšeft. Mládež už i děti musí mít to, co je módní. A rodiče, už také zblblá generace je podporují.
Jméno:Milada
Datum:06.01. 10:48
Titulek:Přesně můj názor
Mluvíte mi z duše. Jde o připravené oblbování obyvatelstva. Přejeme se, v či je to prospěch! TikTok, YouTube, mobilní telefony. Kolik v metru ubitých mohlo být zachráněno jen Praze! Ale lidé mají vymyté mozky. Nikdo už si nevšímá ničeho. Starší lidé by mohli předat své zkušenosti, ale nikdo je neposlouchá. Generační moudrost mizí a vše se řítí do apokalypsy. Doufejme ve více Ficů, Orbánů a Putinů, jen tak se dá úpadek civilizace zvrátit.
Jméno:Radim Rozner
Datum:06.01. 14:05
Titulek:Změnit to než bude pozdě můžeme!
Co s tím, co s tím? Soutěž "genderiáda" je naprostý úpadek mravů, jako za starého Říma. Homo(a jiné)sexuální vztahy, ve školkách masturbační místnosti, totální agrese a lokální bubliny zhlouplých agresorů dávají vidět jinou a novou realitu které se musíme vzepřít jen jedním způsobem což je naprosto zřejmé! Moje vnoučata ve škole měla přednášku o genderové problematice a sexualitě a škola o tom nedala vědět což mělo destruktivní vliv na jejich budoucnost a teď vidím jen jejich ustrašený šok! Musíme dělat proti tomu něco. Lidé, ve volbách volte chytře poslední šance je něco změnit! Východní Slovan bratr je naším příkladem že to ještě jde zvrátit. Bohatýři moderního věku jako je Sulík ukazují jak to může být i tady - řady kvalitních osobností jmenujme senátorku Hamplovou nebo poslance Ondřeje Thora, Jirku Rajchla nebo František Čermák! To je cesta budoucnosti.
Jméno:Marcela
Datum:06.01. 15:49
Titulek:je to ještě horší než si myslíme
Svět zmizí za pár let a za vše může chemická lobby, která s podporou WHO a Sorose manipuluje s těmi nejvyššími strukturami naší společnosti. Začalo to chemickými pokusy na zvířatech, ale dnes očekávají, že budeme věřit, že jsou tyto testy důkazem bezpečnosti pro lidské zdraví. Kdo může garantovat, že tytéž chemické koncerny na nás nevyzkouší nové smrtící viry?
Biologické laboratoře na celém světě jsou soukromé podniky neregulované vládami. Kdo dohlíží na jejich činnost a manipulace s genetikou? Obyčejní občané nemají tušení, co se děje za těmi zdi. Možná právě tam skrývají zbraně, které mohou zničit lidstvo, a nás informují jen o tom, co je pro ně výhodné a ziskové.
Pokud tomu nevěříte, pak řekněme, že všichni ti, kteří zemřeli na nevysvětlitelné nemoci, byli ve skutečnosti oběťmi testů, které se dějí za zavřenými dveřmi těchto institucí. Celá pravda o těchto utajovaných pokusech je ukryta před našima očima a my jsme příliš zaslepeni a zmanipulováni, abychom ji viděli.
My, jako veřejnost, jsme zranitelní vůči těmto obrovským konspiracím, protože jsme závislí na jejich technologiích. Řekněme ne západu, volejme po Slovanské vzájemnosti, musíme obnovit východní protipól západu v čele s Ruskem a Putinem. Nechceme zvrácenost libtardů a genderových pošuků.
Jméno:Eva
Datum:08.01. 11:33
Titulek:super a pravda!
Na Seznamu.cz byste za toto byla bloknuta a označena za dezinformátora.Vše,co se jim nehodí do krámu mažou,i pravdu.
Jméno:Marcela
Datum:08.01. 14:57
Titulek:Přesně tak!
Jak to víte? Na seznamu už mám blok dávno. Sluníčkářský pravdoláskařský web seznam mi už nesmí do domu. To hnízdo hnoje stejně nikdo nečte, protože tam lžou od rána do včera a celý den. Na TV taky hodlat nedívám. Jen lži a vymývání mozku pod taktovkou Sorose a deep state ještěřích loutkářů. Sledujte pravdu na YouTube, protiproudu a dalších médií kterým lze věřit, tam ještě prsty manipulátorů nedosáhly
Jméno:sob
Datum:08.01. 17:59
Titulek:to ale dělá majitelka tohoto webu taky
tak v čem je rozdíl?
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:08.01. 19:09
Titulek:nenávistné příspěvky na ukázku
Velmi často neratky zaplevelují magoři desítkami urážlivých příspěvků. Ty samozřejmě likviduji. Na ukázku jsem jich tady několik ponechala, můžeme se kochat blbostí některých pomatenců. Samozřejmě že další budou zase mizet, neratky slouží normálním občanům města.
Jméno:Alena
Datum:08.01. 19:12
Titulek:opravdu?
Souhlasím s tímto postupem! Přímá demokracie není holubník a kdo si platí, ten rozhoduje. Žádné lži tady.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:07.01. 18:15
Titulek:Autorka H. Kočová
Napsala těsně po tragedii: "Buďme na sebe opatrní, semkněme se, pomozme obětem a pozůstalým. Chraňme sebe i své blízké. Zajímejme se o to, co se děje v našem okolí. Udělejme všichni všechno pro to, aby se nic takového neopakovalo. Buďme k sobě laskaví, ohleduplní, pozorní a to nejen v čase vánočním. A vzpomeňme nejen během zítřejšího státního smutku na zmařené a ohrožené a zničené životy. Vždyť právě život máme každý jen jeden."

Zdroj: https://www.nasepravda.cz/ aktualne/zpravodajstvi/z-d omova/tragicky-ctvrtek-sok oval-zemi/
Jméno:Láďa
Datum:08.01. 16:35
Titulek:i další články
Čtěte i další články, tohle jsou poslední noviny, které informují a nelžou. Je to správná NAŠE PRAVDA

https://www.nasepravda.cz/ aktualne/zpravodajstvi/z-d omova/exkluzivne-o-fialovy -plne-zneni-dopisu/

smažte meezry!
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:10.01. 08:47
Titulek:otázky, otázky...
Ministr vnitra Rakušan:
Sám mám nějaké otázky ohledně zásahu policie na fakultě.

Zdroj: Viditelny Macek: To ovšem já též, jen se obávám, že nepůjde o ty stejné. Pokud však nebudou zodpovězeny, vytváří se tím jen další prostor pro spekulace a konspirace, ačkoli je velmi jednoduché na ně veřejně odpovědět.
Už se přišlo na to, kdo umístil pod pachatelovým jménem ruské texty na Telegramu?
Už se přišlo na to, kdo je smazal?
Už je zcela jisté, že dopis s přiznáním vražd v Klánovicích či zbraň, která byla v Klánovicích použita, do domu nikdo při dvojnásobném vloupání nepřinesl? (Mezitím jsem se po dnech a dnech včera dozvěděli, že stejný dopis měl střelec u sebe na fakultě. Proč to prodlení?)
Proč je tajné, kdo půjčil mladému studentovi milion korun a čím za půjčku ručil?
Už je možné odpovědět na otázku, proč policie při klánovických vraždách nejprve pátrala v ubytovnách, a bulvární tisk spekuloval o cizinci?
Jméno:Roman
Datum:10.01. 16:26
Titulek:otázky otázky
Celé to mlžení policie na jednotlivých tiskovkách pořádně smrdí. Akce působí dojmem organizované skupiny. Žádný jednotlivec přece nemůže takovou precizně připravenou akci realizovat. Navíc ty texty na telegramu psané bezchybnou ruštinou. Už jsme viděli tolik false flag operací, že při sledování detailů a čtení mezi řádky můžeme mít jasno. Pan Macek je chytrý člověk a přesně tohle dokáže. Nějaký Rakušan mu nesahá ani po kotníky. Zbraň klidně mohla být nastrčená a dopis taky, celé to mohlo být provedené malou skupinkou vycvičených profesionálů a následně politicky přikryté touhle povedenou partičkou pětiprstých zlodějů. Pravdu se asi nikdy nedovíme, ale pátrání v ubytovnách dává napovědět, jaká je realita. Když jedinec umí hledat a nenechá si vymýt mozek absurdním divadlem hlavních médií, nemůže naletět žádným pohádkám. Nikdo nedostane půjčku milion, obzvlášť nějaký amatér z humanitární fakulty a to i kdyby studoval gender s právy žen dohromady! Pokládejme si otázky a hledejme odpovědi, to nám nikdo zakázat nemůže a je ot zcela legitimní!
Jméno:Roman
Datum:10.01. 16:26
Titulek:otázky otázky
Celé to mlžení policie na jednotlivých tiskovkách pořádně smrdí. Akce působí dojmem organizované skupiny. Žádný jednotlivec přece nemůže takovou precizně připravenou akci realizovat. Navíc ty texty na telegramu psané bezchybnou ruštinou. Už jsme viděli tolik false flag operací, že při sledování detailů a čtení mezi řádky můžeme mít jasno. Pan Macek je chytrý člověk a přesně tohle dokáže. Nějaký Rakušan mu nesahá ani po kotníky. Zbraň klidně mohla být nastrčená a dopis taky, celé to mohlo být provedené malou skupinkou vycvičených profesionálů a následně politicky přikryté touhle povedenou partičkou pětiprstých zlodějů. Pravdu se asi nikdy nedovíme, ale pátrání v ubytovnách dává napovědět, jaká je realita. Když jedinec umí hledat a nenechá si vymýt mozek absurdním divadlem hlavních médií, nemůže naletět žádným pohádkám. Nikdo nedostane půjčku milion, obzvlášť nějaký amatér z humanitární fakulty a to i kdyby studoval gender s právy žen dohromady! Pokládejme si otázky a hledejme odpovědi, to nám nikdo zakázat nemůže a je ot zcela legitimní!
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:10.01. 09:11
Titulek:Tak tohle si přečtěte!!! Velmi důležité!
Převzato: Některé otázky a odpovědi ohledně střelby na veřejnosti

nformace jsou níže, ale varuji: není to čtení pro každého a může vás vyvést z míry. Pokud neradi o takových věcech přemýšlíte, prosím nerozklikávejte tento text – s naprostou vážností říkám, že nevědomost vám poslouží lépe. Text je pro obyčejné lidi, kteří nemají ani výcvik ani s sebou nenosí zbraň.


Zdroj:
https://dfens-cz.com/nekte re-otazky-a-odpovedi-ohled ne-strelby-na-verejnosti/

bez mezer
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:11.01. 20:23
Titulek:lidé vbíhali střelci do rány
Viz článek s videem:
Několik dnů po tragické prosincové střelbě na Filozofické fakultě UK v Praze se na sociálních sítích objevilo krátké video, na němž je vidět, jak z budovy vybíhají s rukama nad hlavou její zaměstnanci a také studenti přes celé náměstí Jana Palacha. V tu chvíli se přitom na videu na okamžik objeví na střeše vraždící střelec David K. a zazní výstřel. Novinky k průběhu jednotlivých fází policejního zásahu připravily podrobnou informační animaci...

https://www.novinky.cz/cla nek/domaci-animace-po-minu tach-vbihali-strelci-do-ra ny-pry-slo-o-spontanni-eva kuaci-40456775

Videozáznam, na kterém jsou vidět lidé prchající přes Palachovo náměstí, zatímco se střelec pohybuje na ochozu budovy filozofické fakulty a má je na dostřel. V 18. sekundě videa je vrah zřetelně vidět v levé části ochozu.

Jméno:Jarka
Datum:11.01. 20:58
Titulek:neschopnost Rakušanovi policie
Celý případ nejen že nese známky manipulace a skrývání před veřejností (identita střelce, pravost dopisu, obsah sdělení), ale zároveň jde o jasný důkaz neschopnosti ministra Rakušana. Tohle jde jednoznačně za ním, protože po čistkách, které v policii provedl, zůstali jen neschopní amatéři, kteří jsou sice "politicky uvědomělí", ale při zásahu projevují svoji tupost a nahánějí obyčejné lidi vrahovi do rány.
Proč byly prohledávány ubytovny a cizinecké lágry?! Lidi! Myslete vlastní hlavou! Tohle jsou už padesátá léta!
Jméno:tak
Datum:12.01. 07:40
Titulek:hlavně
RakušanovY policie
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:22.01. 07:23
Titulek:To si přečtěte, důležité
https://www.parlamentnilis ty.cz/arena/rozhovory/Zbra ne-a-fet-zapadni-ksefty-na -Ukrajine-Doktor-Hnizdil-o -dnes

bez mezer
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:22.01. 07:26
Titulek:cituji :
Zahnaní do kouta pak začnou uvažovat, jak zabít co nejvíce lidí?

V mezním případě může dojít k tomu, že se – tak jako Čo, Breivik nebo střelec na Filozofické fakultě UK – rozhodnou sami „léčit“ nemocnou společnost.

Jejich šílené činy jsou, v souvislostech stavu současné společnosti, vysvětlitelné. Můžeme se jen obávat, že nejsou poslední. Viníkem je každý politik, žurnalista i občan, který podněcuje a šíří nenávist, podílí se na válečné propagandě nebo k ní mlčí.

Válka je nejen lidská, ale především ekologická katastrofa. Její podporou si kopeme hromadný civilizační hrob. Zákaz Evropské unie k používání plastových příborů, talířů a brček nás asi nespasí.